هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

تاج گل صورتی

( 09 )

گل قدس

2,500,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

(( مناسب برای مراسم و جشن ها ))

صورتی ها چه ویژگی هایی دارند؟
دنیای رنگ‌ها مفاهیم خاص خودش را دارد. شناخت روانشناسی رنگ‌ها به شما کمک می‌کند تا احساسات‌تان را با رنگ‌ها همگام کنید و برای تغییر برخی از حس‌های ناخوشایند، از رنگ‌ها و اثرات شگفت‌انگیز آنها غافل نشوید. یکی از رنگ‌های پر طرفدار میان خانم‌ها صورتی است. شاید این سؤال برای‌تان پیش بیاید که چرا صورتی رنگی دخترانه است و

پسر‌ها کمتر به انتخاب این رنگ تمایل دارند؟

یک روانشناس به شما می‌گوید که چرا دختر‌ها رنگ صورتی را دوست دارند و اگر فردی بیش از حد به صورتی علاقه‌مند باشد، در شخصیت او چه مشکلاتی دیده می‌شود. همین موضوع بهانه خوبی برای دوستداران رنگ صورتی است تا با مفاهیم رنگ محبوب‌شان آشنا شوند و حتی برای لاغری و تناسب اندام صورتی را به محیط زندگی‌شان راه دهند.

عاشقانه و دخترانه

تقریبا همه می‌دانیم که صورتی رنگی دخترانه است که عشق، احساسات رمانتیک و عاشقانه را به دیگران القا می‌کند. این روزها رنگ صورتی به دکوراسیون خانه‌ها هم راه یافته و می‌تواند در آرامش ما تاثیر داشته باشد. به همین دلیل یکی از رنگ‌های پیشنهادی برای دکوراسیون اتاق خواب صورتی است. صورتی‌های تیره‌تر نشانه شادی و نشاط هستند و این حس را به شما منتقل می‌کنند. پس اگر می‌خواهید در فضای یکی از اتاق‌ها شادی و نشاط بیشتری داشته باشید، از صورتی‌های پررنگ‌تر و سرخابی کمک بگیرید.

رنگ کاهش اشتها

صورتی از جمله رنگ‌هایی است که اگر در فضای آشپزخانه از آن استفاده کنید، اشتهای شما را کاهش می‌دهد. در صورتی‌که به دنبال رژیم‌های لاغری هستید و دل‌تان می‌خواهد به تناسب اندام برسید، رنگ صورتی را در فضای آشپزخانه دست‌کم نگیرید. این رنگ اشتهای شما را برای مصرف مواد غذایی چرب و پر کالری کاهش می‌دهد و شما را نسبت به مصرف غذاهای کم حجم و سالم ترغیب می‌کند. پس بشقاب و وسایل غذاخوری را صورتی انتخاب کنید تا هنگام غذا خوردن آرامش بیشتری داشته باشید و به آرامی غذا را به معده‌تان بفرستید.

تحقیقات پژوهشگران نشان می‌دهد وقتی سریع غذا می‌خورید، پیام سیری دیرتر به مغز شما مخابره می‌شود و در نتیجه موادغذایی بیشتری مصرف می‌کنید. وقتی با آرامش غذا می‌خورید پیام سیری به موقع مخابره شده و حجم زیادی از مواد غذایی و کالری‌ها به بدن شما وارد نمی‌شود.