هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شکر 2.5 کیلوگرمی بارگاه

خواص شکر چیست ؟

شکر به عنوان یکی از عناصر اصلی در تهیه فرآورده های قنادی و دسرها کاربرد داشته و برای شیرین کردن ماده غذایی استفاده می‌شود، منشأ گیاهی دارد و در واقع از نیشکر و یا چغندر قند به دست می‌آید. از زمانی که محصولات شکر گسترده شد، مصرف آن به میزان 20 درصد افزایش یافته است.

بارگاه
امتیاز خرید
با خرید نقدي این محصول شما 4  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  4,000 ریال
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 2,000 ریال

100,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

شکر و چاقی

بر اساس نظر انجمن شکر در آمریکا هر گرم شکر معادل یک گرم کربوهیدرات یا پروتئین یعنی چهار کالری انرژی تولید می‌کند، با این تفاوت که شکر غذا نیست بلکه به غذا افزوده شده و با غلظت بالاتری استفاده می‌شود. (هر یک پیمانه 4 گرمی شکر 16 کالری دارد) معمولاً غذاهای شیرین چون اغلب با چربی همراه می‌باشند، کالری بالایی دارند و در نتیجه مصرف آن‌ها باعث افزایش وزن به ویژه تجمع چربی‌ها در ناحیه شکم شده و با سایر خطرات همراه است.
همچنین مصرف زیاد قند و شکر، مقدار انسولین خون را افزایش داده و منجر به افزایش ذخیره کربوهیدرات و چربی در بدن می‌شود. به عنوان یک اصل برای جلوگیری از چاقی مصرف غذاها با دانسیته کالریکی پایین توصیه می‌شود. زیرا علاوه بر ارزان و در دسترس بودن از ازدیاد وزن نیز جلوگیری می‌کند. از طرفی تغییرات وزن با تغییرات سن و جنس نیز مرتبط است. برای مثال میزان فعالیت انسان با افزایش سن کمتر می‌شود و در نتیجه دریافت کالری باید محدود گردد.