هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

سشوار مسافرتی پارس خزر مدل HD-861P

سشوار HD-861 پارس خزر

شرکت صنعتی پارس خزر در اسفند ماه ۱۳۴۷ با مشارکت و همکاری فنی کارخانه توشیبای ژاپن، شرکت پارس توشیبا فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرد. در آبان ماه سال ۱۳۶۱ نام شرکت پارس توشیبا به شرکت صنعتی پارس خزر تغییر یافت. 

پارس خزر
  • نقدی
  • اقساطی ( سه ماه )

503,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

درحال حاضر شرکت صنعتی پارس خزر به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی برقی کوچک در ایران، به صورت سهامی عام به فعالیت خود ادامه می دهد و سهام آن در سازمان بورس اوراق بهادارنیز عرضه می شود. این شرکت همچنین یکی از ارکان شرکت سرمایه گذاری پارس توشه می باشد. خشنودی مشتریان، طراحی و توسعه محصولات جدید و تلاش در شکوفایی ایران عزیز، سرلوحه فعالیت پارس خزر می باشد.
سشوار HD-861P پارس خزر با توان 1200وات وسیله ای کوچک و کاربردی که می توان آن را هنگام مسافرت و یا در سالن های ورزشی همراه خود داشت. سشوار HD-861P پارس خزر دارای بدنه از جنس پلاستیک ضد حرارت و دسته به صورت تا شو میباشد که استفاده , حمل و نگهداری از آن را بسیار آسان نموده است .یک کلید روی بدنه سشوار HD-861P پارس خزر تعبیه شده که به کمک آن می توان 3 حالت متفاوت برای تنظیم حرارت و سرعت باددهی را انتخاب نمود . همچنین سشوار HD-861P پارس خزر دارای فیلتر ورودی هوا با محافظ جدا شدنی است که علاوه بر جلوگیری از ورود اشیا خارجی به داخل سشوار قابل شستشو نیز می باشد.
سشوار HD-861P پارس خزر دارای سوییچ محافظ (متمرکز کننده هوا) جهت جلوگیری از گرمای زیاد می باشد که موجب می گردد موها زودتر خشک شوند.همچنین سیم بلند 1.7 متری سشوار HD-861P پارس خزر فضای خوبی را برای کار در اختیار قرار می دهد و می توان توسط حلقه آویز انتهای سیم،آنرا آویزان نموده تا در دسترش باشد.
سشوار HD-861P پارس خزر بارنگ مشکیو داراي 2 ماه وارانتي (تعويض محصول به شرط نقص فني) و 25 ماه گارانتي (تعمير محصول) و 10 سال پشتيباني قطعات شرکت پارس خزر مي‌باشند.