هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

باندل موبایل سامسونگ S8 ( شارژر وایرلس ، محافظ موبایل ، گلس شیشه ای )

تحویل روز در مشهد

فروش ویژه باندل سامسونگ s8 به مدت محدود

شارژر وایرلس سامسونگ

کاور شفاف سامسونگ

قاب محافظ صفحه ی موبایل سامسونگ

کالای دیجیتال
  • نقدی
  • اقساطی ( سه ماه )

750,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

شارژر بی سیم : مدت زيادي از عرضه شارژهاي بي‌سيم نمي‌گذرد اما نرخ استفاده از آن‌ها در حال افزايش است. شليد مهم‌ترين ويژگي شارژرهاي بي‌سيم اين باشد که شما را از قيدوبند کابل‌هاي شارژ، رها کنند اما بايد توجه داشت که بازهم کابلي براي اتصال پد شارژر به برق شهري بايد وجود داشته باشد. براي انجام شارژ بي‌سيم، سه عامل باهم همکاري مي‌کنند. اين سه عامل عبارت‌اند از: گوشي يا وسيله ديگري که قابليت دريافت شارژ بي‌سيم را داشته باشد، پد شارژ يا محلي که گوشي بايد روي آن قرار بگيرد و شارژري که انرژي الکتريکي موردنياز را تامين کند. اساس کار اين شارژرها، انتقال انرژي الکتريکي از طريق القايي است. در روش القايي نيازي به اتصال سيم و کابل نيست و تنها با نزديک شدن سيم‌پيچ بار دارد، جريان الکتريکي در سيم‌پيچ ديگر ايجاد مي‌شود.
اين محصول فقط پد شارژ است و براي کار، نياز دارد که به يک شارژر ديواري 5 ولت و 2 آمپر متصل شود. قطر صفحه مدور آن کمتر از 10 سانتي‌متر است و ضخامتي در حدود 1.7 سانتي‌متر دارد. بر روي سطح فوقاني اش يک‌لايه پلاستيک ضد لغزش پوشيده شده است تا مانع سرخوردن گوشي در هنگام شارژ شود. در لبه‌ها، چراغ‌هاي LED کوچکي تعبيه‌شده است که نشانگر شارژ مي‌باشند. شدت‌جريان خروجي اين پد 1 آمپر است، پس نبايد انتظار داشت که سرعت شارژ بالايي داشته باشد.

شارژر بی سیم سامسونگ

محافظ صفحه موبایل : همه از خود می پرسند که آیا با وجود استفاده از صفحات ضد خش گوریلا گلاس در گجت های امروزی و به خصوص موبایل ها، دیگر استفاده از محافظ صفحه نمایش ضرورتی دارد یا خیر؟ درست است که صفحات موبایل در مقابل ضربه و خش تا حد زیادی مقاوم شده اند، اما این همه کاری نیست که یک محافظ صفحه انجام می دهد. کیفیت محافظ صفحه نمایش گجت ها روز به روز بهتر شده و با قیمت مناسب تری هم عرضه می گردند.

کاور Clear View Standing  : یک کاور مات نیمه شفاف که به عنوان پایه قابل تنظیم هم عمل می‌کند. این کاور برای محتوای افقی بهینه‌ترین زاویه دید را فراهم می‌کند. همچنین از صفحه نمایش محافظت می‌کند و به شما اجازه می دهد با کشیدن انگشت تماس‌ها، موزیک و موارد بیشتری بدون نیاز به باز کردن، کنترل کنید.

کاور شفاف موبایل