هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ژل بهداشتي بانوان رگال سيلوئت

( R 154 )

 Regal SILHOUETTE Intimate soap

ژل بهداشتي بانوان رگال سيلوئت

محصولات ارایشی بهداشتی رگال

612,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

97 قلم

رعايت بهداشت فردي در سلامت بانوان از اهميت خاصي برخوردار است . شستشوي روزانه قسمت خارجي ناحيه تناسلي بانوان توسط يك شوينده با خواص چند گانه ضدباكتريايي ، ضد التهاب و آنتي باكتريال با PH مناسب بدن مي تواند اين امر را تحقق بخشد.

در محیط واژن باکتری های مفید بسیاری به طور طبیعی وجود دارند که از عفونت های باکتریایی و قارچی جلوگیری می کنند. در واقع ترشحات طبیعی واژن برای حفظ سلامت این عضو ضروری می باشد. ترشحات طبیعی واژن عموما بی رنگ و بی بو و بدون ایجاد خارش و سوزش می باشند. در صورتی که هرکدام از این علایم تغییر کرد نشانی از عفونت واژن می باشد. اولین و مهم ترین نکته در جلوگیری از ایجاد عفونت های ناحیه تناسلی بهداشت فردی می باشد. بدین منظور استفاده از ژل شستشوی مناسب بانوان که به طور ویژه برای اسیدیته واژن طراحی شده است توصیه می شود. بانوان به دلیل حساس بودن ناحیه ژنیتال نسبت به ابتلا به عفونت ملزم به رعایت بهداشت فردی می باشند که در حفظ سلامت آنها بسیار حائز اهمیت است. انواع قارچ ها و باکتری های بر روی ناحیه ژنتیال به وفور یافت می شوند که در حالت عادی دردسرساز نخواهند بود اما با به خطر افتادن فلور طبیعی ناحیه واژن این باکتری ها رشد بی رویه ای خواهند داشت که باعث عفونت، سوزش و خارش این ناحیه خواهد شد. ژل های مخصوص شست و شوی بانوان به حفظ بهداشت ناحیه تناسلی کمک می کنند. ژل بهداشتی بانوان سیلوئت رگال برخلاف دیگر شوینده ها فاقد ترکیبات صابونی و مواد نگهدارنده مضر می باشد و به حفظ pH اسیدی دستگاه تناسلی کمک می کند.

این محصول با بهره مندی از فرمولاسیون ملایم و همچنین وجود عصاره های گیاهی با خواص ضد التهاب نظیر بیزابولول علاوه بر شستشوی ناحیه خارجی واژن باعث التیام این ناحیه شده و از ایجاد سوزش و خارش پوست جلوگیری می نماید. این محصول مناسب استفاده روزانه بوده و با بهره مندی از عطر خوشایند خود باعث خوشبو شدن پوست خواهد شد

ویژگی ها:

  • تنظیم اسیدیته ناحیه خارجی واژن (ژنیتال)
  • دارای خاصیت ضد باکتری و ضد التهاب
  • استفاده برای نظافت و بهداشت روزانه
  • رفع بوی نامطبوع ناحیه ژنتیتال
  • ضد التهاب و سوزش

رعايت بهداشت فردي در سلامت بانوان از اهميت خاصي برخوردار است . شستشوي روزانه قسمت خارجي ناحيه تناسلي بانوان توسط يك شوينده با خواص چند گانه ضدباكتريايي ، ضد التهاب و آنتي باكتريال با PH  مناسب بدن مي تواند اين امر را تحقق بخشد.

ترکیبات :

Bisabolol: نوعی گل بابونه، ضد التهاب و التیام بخش
 

cotinus coggygria extract