هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شامپو بدن لايه بردار رگال سيلوئت

( R 151 )
Regal SILHOUETTE Exfoliating shower-gel 

اين محصول علاوه بر حفظ رطوبت پوست، به دليل وجودذرات ريزونرم محتواي آن،سلولهاي مرده را ازبين برده و از تجمع سلولهاي چربي(ضد سلولیت) در زیر پوست جلوگيري ميکند.

تمام محصولات رگال تحت لیسانس اتحادیه اروپا و تولید شده توسط کشور بلغارستان می باشد.

محصولات رگال توصیه شده توسط پزشکان متخصص و  بیشتر در داروخانه می توانید پیدا کنید.

محصولات ارایشی بهداشتی رگال

396,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

10 قلم

وجود سلوليت (چربي هاي زير پوستي)، بزرگترين مشكل زنان در عصر حاضر است که می تواند متاثر از عواملی نظیر غذاي نامناسب، رژيم غذايي نامناسب ( چاق شدن وپس ازآن ازدست دادن وزن به سرعت )، عدم تحرک کافي، استرس، بيماري ارثي، دلايل هورموني و يائسگي باشد. از آنجاييكه سلوليت دشمن شماره 1 اعتماد به نفس شما محسوب مي شود، ما راه حلي براي برطرف کردن اين مشكل پيشنهاد ميكنيم!
شامپو بدن لايه بردار رگال سيلوئت علاوه بر حفظ رطوبت پوست، به دليل وجودذرات ريزونرم محتواي آن،سلولهاي مرده را ازبين برده و از تجمع سلولهاي چربي در زیر پوست جلوگيري ميکند.

شامپو بدن لايه بردار رگال سيلوئت حاوی عصاره گل کاملیا که از آن به چای سبز هم یاد می کنند می باشد که یک آنتی اکسیدان قوی ،ضد التهابی و ضد پیری است و در کاهش ظهور چین و چروک و افتادگی پوست موثر است . این محصول حاوی نوعی جلبک به نام fucus vesiculosus می باشد که سرشار از فوکوزانتین است و بزای مبارزه با سلولیت موثر است . روغن نخل موجود در این محصول باعث حفظ رطوبت در پوست به میزان زیادی می باشد.

نحوه استفاده : آن رابر روي پوست مربوط نواحي مورد نظر ( باسن، ران ها و پهلو ها ) بماليد و سپس آن را با آب شستشو دهيد. براي رسيدن به اثر مطلوب هفته اي 2 تا سه بار استفاده شود.  

ترکیبات:

• عصاره گل کاملیا : که از آن به چای سبز هم یاد میکنند که به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی، ضد التهابی و ماده ضد پیری یاد میشود و در کاهش ظهور چین و چروک و افتادگی پوست موثر است.
 

fucus vesiculosus : یک نوع جلبک است که سرشار از فوکوزانتین است و برای مبارزه با سلولیت موثر است. این گیاه حاوی اسیدهای آمینه های غیر ضروری و اساسی مانند پرولین، گلیسین و لیسین(که در فیبرهای الاستیک پوست یافت می شود.) می باشد که با افزایش هیدراتاسیون و در نتیجه حفظ و بهبود خاصیت ارتجاعی براي پوست بسيار مناسب مي باشد. همچنین داراي درجه بالایی از ویتامین C و مقدار کمی provitamin (کاروتنوئیدها) می باشد.
 

روغن نخل : قابليت ذخيره سازي و حفظ رطوبت در پوست به ميزان زياد