هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

کرم ضد ترک بدن (آنتي استرچ مارك) رگال سيلوئت

( R 153 )
REGAL- Silhouette- Anti Stretch Mark Body Cream
جهت درمان ترک های پوستی ناشی از چاقی ، لاغری زایمان و كاهش استريا (ترك پوستي )و بهبود آن تا بیش از 70% در مراحل ابتدایی ، و موثر در جلوگيري از ايجاد تركهاي جديد
محصولات ارایشی بهداشتی رگال

افزودن به لیست دلخواه

وجود سلوليت (چربي هاي زير پوستي)، بزرگترين مشكل زنان در عصر حاضر است که می تواند متاثر از عواملی نظیر غذاي نامناسب، رژيم غذايي نامناسب ( چاق شدن وپس ازآن ازدست دادن وزن به سرعت )، عدم تحرک کافي، استرس، بيماري ارثي، دلايل هورموني و يائسگي باشد. از آنجاييكه سلوليت دشمن شماره 1 اعتماد به نفس شما محسوب مي شود، ما راه حلي براي برطرف کردن اين مشكل پيشنهاد ميكنيم!
کرم ضد ترک بدن (آنتي استرچ مارك) رگال سيلوئت مناسب جهت درمان ترک های پوستی و كاهش استريا (ترك پوستي )و بهبود آن تا بیش از 70% در مراحل ابتدایی و موثر در جلوگيري از ايجاد تركهاي جديد است

استرچ مارک عارضه ی شایعی است کخ در صورت کشیدگی پوست با ش دت یا با سرعت بیش از حد بروز می نماید . لایه ی میانی که قابلیت ارتجاعی دارذ و پوست را در مقابل کشیدگی حفظ می نماید پاره شده است و در نتیجه نوار های متعددی به رنگ های سفید یا صورتی و در اغلب موارد بنفش بر روی پوست ایجاد می شود . خاصیت ارتجاعی لایه میانی به طور عمده مدیون فیبر های الاستین و کلاژن است . در دوران بارداری ، افزایش یا کاهش سریع وزن ، افزایش سریع حجم ماهیچه ها (ورزش بدنسازی)و رشد سریع ( دوران بلوغ ) پارگی فیبر های کلاژن و آسیب به الاستین ، باعث بروز علائم کشیدگی در نواحی شکم ، ران ، باسن ، سینه ها و بازوها می گردد . 
جهت درمان ترک های پوستی و كاهش استريا (ترك پوستي )و بهبود آن تا بیش از 70% در مراحل ابتدایی و موثر در جلوگيري از ايجاد تركهاي جديد استفاده از کرم های پیشگیری کننده توصیه می شود . 
کرم ضد ترک بدن رگال سیلوئیت حاوی کره شي و روغن بادام جهت تامين رطوبت كافي پوست و ایجاد نرمی و طراوت آن و حاوی ویتامین B5 برای برطرف کردن نشانه های کشیدگی پوست و مهار آنزیم کلاژنازو بهبود خاصیت الاستیسته پوست می باشد .
اين كرم را روزانه برروي نواحي ترك دار پوست بماليد و آن را با حركات آرام دوراني ماساژ دهيد. با استفاده مداوم از اين محصول نتايج بهتري را مشاهده خواهيد كرد. خانم هاي باردار مي توانند پس از ماه چهارم دوران بارداري از اين كرم استفاده نمايند.
پس از زایمان حداقل 3 ماه و روزانه 2 بار از این محصول استفاده نمایید. برای دستیابی به نتیجه بهتر، مصرف را تا 6 ماه ادامه دهید

توصیه پزشکی : 

اين كرم را روزانه برروي نواحي ترك دار  پوست  بماليد و آن را با حركات آرام دوراني ماساژ دهيد. با استفاده مداوم از اين محصول نتايج بهتري را مشاهده خواهيد كرد. خانم هاي باردار مي توانند پس از ماه چهارم دوران بارداري از اين كرم استفاده نمايند.

پس از زایمان حداقل 3 ماه و روزانه 2 بار از این محصول استفاده نمایید. برای دستیابی به نتیجه بهتر، مصرف را تا 6 ماه ادامه دهید

ترکیبات

حاوی کره شي وروغن  بادام جهت تامين رطوبت كافي پوست  و ایجاد نرمی و طراوت آن

 حاوی ویتامین B5 برای برطرف کردن نشانه های کشیدگی پوست و مهار آنزیم کلاژنازو بهبود خاصیت الاستیسته پوست

هدیه

با خرید این محصول هدیه های زیر برای شما ارسال خواهد شد
 40% تخفیف 40% تخفیف

به ازای 40% از  مبلغ خرید خود می توانید یک یا چند کالای بهداشتی ، ارایشی به انتخاب خود هدیه بگیرید.

روش انجام  : کالای مورد نظر خود را خرید نمایید و در سبد خرید در کادر توضیحات کد کالاهای هدیه خود را بفرستید.