هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

كرم مرطوب كننده فوق العاده قوی دست رگال گوت ميلك

( R 216 )

كرم مرطوب كننده فوق العاده قوي دست تهيه شده از شير بز مخصوص دستهاي خشك و چروك رگال گوت ميلك

REGAL- Hand cream Super Moisturizing with goat milk

- داراي قدرت مرطوب كنندگي وجذب سريع كه پوست دست راپس ازكاربا موادشيميايي بازسازي ميكند.

 - بسیار مناسب جهت خشکی دست کودکان.

محصولات ارایشی بهداشتی رگال

افزودن به لیست دلخواه

كرم مرطوب كننده فوق العاده قوي دست تهيه شده از شير بز مخصوص دستهاي خشك و چروك رگال گوت ميلك قدرت مرطوب کنندگی و جذب سریع و قابلیت بازسازی سریع پوست دست پس از کار با مواد شیمیایی را دارد
خواص شیر بز:
شیر بز حاوی مواد مغذی بسیاری است که آن را برای افزودن به انواع فراورده های آرایشی – بهداشتی از مرطوب کننده گرفته تا ترمیم کننده ها مناسب می سازد . دارای خواص ضدپیری بوده و نجات بخش پوست های خشک و حساس است. شیر بز حاوی اسید لاکتیک است و این همان ماده ای است که در لایه بردارهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. اسید لاکتیک برای کاهش چین و چروک و افزایش کلاژن و صافی پوست مفید واقع می شود و این در حالی است که با شیر بدون تحریک شدن پوست، لایه برداری انجام می شود.

شیر بز همچنین دارای خاصیت روشن کنندگی نیز می باشد. شیر مواد مغذی متفاوتی دارد که کمک می کند پوست نرم و لطیف شده و از خشکی پوست نیز جلوگیری می نماید. همان طور که گفتیم اسید لاکتیک موجود در شیر باعث روشن شدن پوست، رفع جوش و درمان روزنه های پوستی می شود. متخصصان می گویند شیر به دلیل آمینو اسیدی که دارد به پوست آبرسانی هم می کند، بدین ترتیب لک های تیره پوست کمرنگ شده و به مرور زمان از بین می روند.

این محصول حاوی شیر بز ، امگا3 ، امگا6 ، امگا9 ، پروویتامین های B و روغن های گیاهی می باشد که اثر مرطوب کنندگی و نرم کنندگی بالا دارد و برای رفع خشکی پوست دست در همه سنین از 3 سالگی به بالا مناسب می باشد و پوست آسیب دیده ناشی از مصرف شوینده ها و موادشيميايي را بازسازي ميكند.

هدیه

با خرید این محصول هدیه های زیر برای شما ارسال خواهد شد
 40% تخفیف 40% تخفیف

به ازای 40% از  مبلغ خرید خود می توانید یک یا چند کالای بهداشتی ، ارایشی به انتخاب خود هدیه بگیرید.

روش انجام  : کالای مورد نظر خود را خرید نمایید و در سبد خرید در کادر توضیحات کد کالاهای هدیه خود را بفرستید.