هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

کرم روز رگال هانی حاوی عصاره شير و عسل

( R 211 )

جهت ذخيره سازي و حفظ رطوبت در پوست به ميزان زياد

Regal Day cream with honey &milk extract

محصولات ارایشی بهداشتی رگال

افزودن به لیست دلخواه

عسل یک آنتی اکسیدان قوی می باشد که باعث تحريك گردش خون و اكسيژن رساني ، دفع سموم، آرامش اعصاب پوست مي گردد و همچنين داراي اثر احيا کنندگي پوست ، ضد خارش ، ضد عفوني کننده و مرطوب کننده مي باشد.
کرم بدن حاوی عصاره عسل و شیر رگال هانی مناسب جهت مرطوب کردن پوست بدن می باشد که موجب درخشانی، نرمی و مرطوب شدن پوست بدن می شود و از بروز خشکی و چروک روی پوست جلوگیری می کند.

مرطوب کننده ها در میان محصولات مراقبت از پوست جایگاه ویژه ای دارند. اهمیت آنها به اندازه ای است که استفاده از آنها از سنین کودکی توصیه می شود. در گذشته استفاده از گیاهان رطوبت رسان نظیر گلیسیرین و امروزه استفاده از محصولات مرطوب کننده نیز می تواند اهمیت استفاده از رطوبت رسان ها را اثبات کند. یکی از کارکردهای اصلی پوست محافظت از اندام های داخلی در برابر شرایط سخت محیطی از قبیل تابش اشعه ماورا بنفش، عفونت های باکتریایی، ویروسی و قارچی و صدمات فیزیکی و شیمیایی است. رطوبت مناسب لایه خارجی پوست نقش عمده ای در حفظ سلامت، شادابی، جوانی و قدرت محافظتی پوست ایفا می نماید. کرم بدن حاوی عصاره عسل و شیر رگال هانی قابلیت افزایش توانایی پوست در جذب، نگهداری و توزیع رطوبت را دارد. این کرم عمیقا در لایه های شاخی پوست (سد دفاعی) نفوذ نموده و تعادل چربی هایی را که برای حفاظت و سلامت پوست مورد نیاز است، حفظ می نماید. کرم بدن حاوی عصاره عسل و شیر رگال هانی با ایجاد لایه ای محافظ بر روی پوست مانع هدر رفتن رطوبت آن می گردد.

ویژگی ها:

  • حاوی عصاره شیر و عسل با خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی
  • رطوبت رسانی عمیق و درخشان کننده پوست
  • جلوگیری از دفع رطوبت سطحی پوست
  • پیشگیری از پیری زودرس


فواید شیر و عسل موجود در کرم بدن حاوی عصاره عسل و شیر رگال هانی شیر و عسل تاثیر مثبتی روی پوست و همین طور بدن دارد. آنتی اکسیدان های موجود در این ترکیب مانع تاثیرپذیری منفی ارگان ها می شود و در عین حال بروز چین و چروک و آسیب های پوستی را به تعویق می اندازد.

شیر به عنوان یک پاک کننده عالی عمل می کند و هنگامی که با عسل ترکیب شود خواص آن افزایش می یابد. این مخلوط پوست را به طور طبیعی مرطوب می کند و از خشکی و پوسته پوسته شدن آن جلوگیری می کند. همچنین دارای خواص آبرسانی است و به درمان خشکی و ترک های پا هم کمک می کند.

هدیه

با خرید این محصول هدیه های زیر برای شما ارسال خواهد شد
 40% تخفیف 40% تخفیف

به ازای 40% از  مبلغ خرید خود می توانید یک یا چند کالای بهداشتی ، ارایشی به انتخاب خود هدیه بگیرید.

روش انجام  : کالای مورد نظر خود را خرید نمایید و در سبد خرید در کادر توضیحات کد کالاهای هدیه خود را بفرستید.