درباره ما

با توجه به توسعه روز افزون اینترنت، روشهای خرید به کلی دگرگون شده است و جامعه به سمت خریداینترنتی محصول سوق پیدا کرده که این موضوع دارای مزیتهایی بسیاری می باشد. امروزه با توجه به شکل گرفتن انواع فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف خرید اینترنتی ، ما بر آن شدیم تا بزرگترین فروشگاه اینترنتی در زمینه مواد غذایی ، زیبایی سلامت ، کالای خانگی ، کالای دیجیتال و گل را با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت و تنها با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری راه اندازی کنیم.

مرکز خرید اینترنتی مواد غذایی ، چاشنی و کنسروجات  ، نوشیدنی ها  ، انواع شوینده های بهداشتی ، سبزیجات تازه ، محصولات زیبایی و سلامت و آرایشی بهداشتی با بهترین کیفیت ، بهترین برندهای لوازم خانگی با مطلوب ترین قیمت ها و همچنین فروش اینترنتی لوازم جانبی کامپیوتر به همراه مشاوره رایگان و تخصصی تنها در فروشگاه اینترنتی فرادون امکان پذیر است. فرادون حاصل تلفیقی از تجربیات تیم فرادون در ایران است.  فکر اولیه راه اندازی محیطی برای فروش عمده آنلاین مواد غذایی و دیگر محصولات به سالها پیش بر می گردد که به دلیل مهیا نبودن زیرساخت لازم در کشور برای خرید اینترنتی این امر مسکوت ماند. پس از مطالعات کارشناسی در مورد خرید اینترنتی محصولات به صورت عمده و جزئی همچنین تحلیل بازار فروش اینترنتی این قبیل محصولات ، فروشگاه اینترنتی فرادون  تاسیس شد.

فرادون جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور واعتقاد قلبی خود می داند و تمامی پرسنل آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل راضی باشند . زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود.

فرادون با ارائه محصولات برندهای معتبر دنیا و با قیمت های متنوع ، سعی در تامین خواسته ها و ارزش آفرینی برای تمامی اقشار جامعه و گروه های گوناگون سنی، شغلی، درآمدی و پوشش سلایق همه مصرف کنندگان دارد.

راهبرد فروشگاه اینترنتی فرادون

راهبرد اصلی مدیران فروشگاه اینترنتی فرادون از همان ابتدا ایجاد بالاترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود از خرید اینترنتی محصولات می دانستند، زیرا مطلع بودند که در دنیای امروز ، با ابزارات ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

خدمات فروشگاه اینترنتی فرادون

خرید اینترنتی محصولات ، دسته بندی مناسب محصولات به قسمت های مختلف، ارسال سریع، راه اندازی فروشگاه اینترنتی مواد غذایی و لوازم خانگی و .... با یک وب سایت که امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سادگی استفاده توسط مشتریان دارد ، گونه های ارسال مختلف در خرید اینترنتی محصولات برای انتخاب توسط مشتریان ، خرید تلفنی محصولات ، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات خرید آنلاین محصولات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه اینترنتی ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکردی جدید در فروشگاه اینترنتی می باشد.

اطلاعات فروشگاه اینترنتی فرادون

صاحب امتیاز فرادون شرکت سرمایه گذاری گروه کارخانجات پارت لاستیک خراسان می باشد .
نظرات و انتقادات شما راهگشای ماست ، ما را در ادامه راهمان یار و یاور باشید. افتخار ما رضایت و اطمینان شماست.
“ آدرس ما: مشهد- بلوار سازمان آب- خیابان هجرت 6 - کوچه اول سمت راست - پلاک 33 . و شماره تماس 05135410529  همراه 09153111903