درباره ما

با توجه به توسعه روز افزون اینترنت ، شرایط کسب وکار و جامعه، روشهای خرید به کلی دگرگون شده است و جامعه به سمت خرید اینترنتی محصول سوق پیدا کرده که این موضوع دارای مزیتهایی بسیاری می باشد. امروزه با توجه به شکل گرفتن انواع فروشگاه های اینترنتی در زمینه ها و با برند های مختلف ، ما بر آن شدیم تا بزرگترین فروشگاه اینترنتی کالاهای ایرانی در زمینه مواد غذایی ، زیبایی سلامت ، کالای خانگی ، کالای دیجیتال و گل و... را با هدف ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت، مطلوب ترین قیمت ها به همراه مشاوره رایگان و تخصصی ، تنها با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری راه اندازی کنیم.

 فکر اولیه راه اندازی محیطی برای  خرده فروشی وفروش عمده آنلاین مواد غذایی و کالاهای ایرانی به سالها پیش بر می گردد که به دلیل مهیا نبودن زیرساخت لازم در کشور برای خرید اینترنتی این امر مسکوت ماند. پس از مطالعات کارشناسی در مورد خرید اینترنتی محصولات به صورت عمده ، جزئی و بازار کالاهای ایرانی همچنین تحلیل بازار فروش اینترنتی این قبیل محصولات ، فروشگاه اینترنتی فرادون  تاسیس شد.

فرادون با ارائه محصولات از برندهای معتبر ایرانی ، سعی در تامین خواسته ها و ارزش آفرینی برای تمامی اقشار جامعه و گروه های گوناگون سنی، شغلی، درآمدی و تولید کنندگان و پوشش سلایق همه مصرف کنندگان را دارد, همچنین تمام تلاش خود را در پیشبرد و اعتلای کسب و کار و برند های ایرانی خواهد داشت.

امیدواریم شما نیز با نظرات و انتقادات سازنده خود در مورد کالاهای ایرانی کمک شایانی در انتخاب این کالاها و راهنمای تولید کنندگان درارائه محصولات با کیفیت بیشتر باشید.

راهبرد فروشگاه اینترنتی فرادون

راهبرد اصلی مدیران فروشگاه اینترنتی فرادون از همان ابتدا ایجاد بالاترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت و توسعه بازار کالاهای ایرانی را صرفا در گرو رضایت مشتریان از این محصولات می دانند، زیرا می دانیم که در دنیای پر رقابت امروز ، با ابزارات ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده خواهد بود و لذا سعی نمودیم بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنیمو همچنین در آبادانی و سازندگی ایران عزیز سهمی کوچک داشته باشیم.

اهداف بلند مدت فرادون

1-   توسعه بازار و کسب و کار ایرانی

2- شناخت هرچه بیشتر از برندهای ایرانی و محصولات داخلی

3- راهنمایی صحیح به مصرف کننده نهایی در انتخاب کالاهای ایرانی در هنگام خرید

3- راهنمایی به تولیدکنندگان در جهت بهبود کیفیت کالاهای ایرانی با ثبت بازخورد نظر مشتریان

4- مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان فرادون

5- کاهش هزینه ها و قیمت مناسب با توجه به حذف واسطه ها

6- معرفی جدیدترین محصولات و دستاوردهای ویژه هر شرکت در حوزه های مختلف(تکنولوژی، دانش، سلامت و...) و تولیدات داخلی از طریق مجله خبری فرادون و سایت فرادون

7- ایجاد بستری برای تبادلات B2B با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و همچنین امکان دسترسی و خرید پرسنل آنها به صورت اعتباری و اقساطی با سطح دسترسی و اعتبارات متفاوت برای هر شرکت و حتی پرسنل.

اطلاعات فروشگاه اینترنتی فرادون

“صاحب امتیاز فرادون شرکت سرمایه گذاری گروه کارخانجات پارت لاستیک خراسان می باشد،گروه کارخانجات پارت لاستیک با بیش از چندین دهه سابقه و خدمت در زمینه صنعت خودرو ، صنایع وابسته و صنعت غذا ، اینک تلاش دارد در بهبود فضای کسب و کار و کالاهای ایرانی قدم برداد.”

 

“نظرات و انتقادات شما راهگشای ماست ، ما را در ادامه راهمان یار و یاور باشید. افتخار ما رضایت و اطمینان شماست.”

 

“ آدرس ما: مشهد- چاهشک - باغبان 12 کارخانه بسپارتابان و شماره تماس 05132404090 همراه 09153111903”